Specialista ds. Personalnych (Łódź)

  • Anywhere

Listonic to zgrany zespół ponad 50 osób otwartych na nowe idee, ludzi i możliwości. Tworzymy aplikacje mobilne ułatwiające codziennie życie milionom użytkowników na całym świecie. Nasza najbardziej znana aplikacja do tworzenia listy zakupów jest liderem w swojej kategorii; pozostałe aplikacje momly, waterful, Sales&Deals – również ścigają się z najlepszymi.

W związku z ciągłym rozwojem firmy i coraz ciekawszymi wyzwaniami, poszukujemy osoby, która wesprze HR Managera w codziennych zadaniach kadrowych, ale także będzie chciała rozwijać się w szeroko pojętej dziedzinie HR.

Główne zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie umów o pracę, cywilnoprawnych, umów B2B
  • przygotowywanie dokumentów do umów, skierowań na badania lekarskie itp.
  • kontaktowanie się z pracownikami w sprawach kadrowo-płacowych
  • skrupulatne prowadzenie teczek pracowniczych
  • organizowanie szkoleń BHP
  • prowadzenie różnego rodzaju rejestrów (umów, dokumentów
  • przygotowywanie raportów nieobecności i innych raportów z zakresu kadrowo-płacowego
  • współpraca z zewnętrznym biurem kadrowo-płacowym, w tym przesyłanie do biura potrzebnych informacji i odpowiadanie na pytania pracowników
  • administrowanie benefitami (kontakt z firmami, zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników, informowanie pracowników o terminach, pobieranie i wysyłanie raportów)
  • administrowanie sprzętem pracowników
  • tworzenie kont w programach i aplikacjach HRowych
  • aktualizowanie procedur, regulaminów itp.
  • być może także zarządzanie PPK
  • w zależności od zainteresowań możesz także np. prowadzić szkolenia onboardingowe, wspierać procesy rekrutacyjne i/lub działania employer-brandingowe, wdrażać szerszą analitykę HR, brać udział w tworzeniu regulaminów kadrowo-płacowych itp.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • min. rocznego doświadczenia w prowadzeniu teczek pracowniczych, przygotowywaniu umów o pracę i innych dokumentów kadrowych
  • min. rocznego doświadczenia w pracy z raportami w Excelu lub bardzo dobrej znajomości Excela (np. tabele przestawne, funkcje związane z rozliczaniem czasu pracy itp.)
  • znajomości polskiego prawa pracy i zainteresowania tą tematyką
  • predyspozycji do pracy z systemami i narzędziami online
  • dbałości o szczegóły, terminowości
  • inicjatywy, umiejętności poszukiwania informacji

Mile widziane będą:

  • doświadczenie w pracy w biurze kadrowo-płacowym lub we współpracy z takim biurem
  • doświadczenie w administrowaniu benefitami
  • doświadczenie w tworzeniu umów B2B
  • doświadczenie w analityce HR lub zainteresowanie tematem

Czego możesz się spodziewać w Listonic?

  • balansu m.in. pomiędzy pracą i życiem prywatnym, spotkaniami i czasem na pracę indywidualną, biznesowym i ludzkim podejściem do każdej sprawy, zasadami i swobodą
  • dobrego wdrożenia do pracy i wsparcia w codziennej pracy
  • na co dzień pracy z HR Managerem, Zarządem i Team Leaderami
  • możliwości wpływania na procesy, realizowania własnych pomysłów, próbowania rzeczy i uczenia się na błędach
  • swobody bycia sobą – docenimy Cię dokładnie za to, jaka/i jesteś naprawdę
  • szybkich decyzji biznesowych, elastyczności

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

  • możliwość pracy hybrydowej lub w biurze w klimatycznej kamienicy na Piotrkowskiej
  • dowolną formę współpracy – UoP, UZ lub B2B – to Ty wybierasz
  • elastyczny czas pracy
  • wsparcie w poszerzaniu wiedzy i zdobywaniu nowych umiejętności
  • pakiet opieki medycznej w Medicover
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • regularne wyjazdy i spotkania integracyjne

Proces rekrutacji w Listonic:

Jeśli przeglądając Twoje CV ocenimy, że możesz być odpowiednią osobą na tym stanowisku, to:

  1. Umówimy się na krótką rozmowę telefoniczną, w czasie której porozmawiamy o Twoim doświadczeniu.
  2. Jeśli obie strony będą dalej zainteresowane współpracą – poprosimy Cię o wykonanie zadania w domu.
  3. Udzielimy Ci feedbacku na temat zadania – online lub mailowo.
  4. Jeśli obie strony dalej podtrzymają zainteresowanie – umówimy się na dłuższą rozmowę online, w której udział wezmą Członkowie Zarządu
  5. Złożymy ofertę, lub podziękujemy za udział w rekrutacji.

Dołącz do nas!

Lub skontaktuj się z nami na ikoziel@listonic.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w zakresie przesłanego życiorysu przez Listonic Sp. z o.o. ul. Piotrkowska 99 (90-425 Łódź) KRS: 0000326899, NIP: 7251990050, w celu udziału w bieżącej oraz przyszłych rekrutacjach o takim samym lub zbliżonym profilu (przy czym nie dłużej niż przez okres dwóch lat).

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres iod@listonic.com z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.
Informacje o przetwarzaniu danych

  1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Listonic Sp. z o.o. ul. Piotrkowska 99 (90-425 Łódź) KRS: 0000326899, NIP: 7251990050, email: iod@listonic.com.
  2. Administrator w celu należytej ochrony danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: iod@listonic.com.
  3. Administrator przetwarza dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji.
  4. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielenie przez Panią/a zgody.
  5. Dane będą przechowywany do chwili odwołania udzielonej przez Państwa zgody.
  6. Odbiorcami danych osobowych będą: podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora, świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora – na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych.
  7. Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
  8. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

To apply for this job email your details to ikoziel@listonic.com

Możliwość komentowania została wyłączona.

facebook-icon twitter-icon youtube-icon menu-icon send-icon copy-icon