馃崕 Jr Customer Success Specialist

  • Anywhere

馃殌 Czas do艂膮czy膰 do zdolnej ekipy zanurzonej w cyfrowym 艣wiecie!聽

Tworzymy i monetyzujemy dobre aplikacje, kt贸re nie tylko u艂atwiaj膮 偶ycie, ale tak偶e inspiruj膮 i zmieniaj膮 nawyki na ca艂ym globie! 馃挕馃實

Nasze kampanie reklamowe realizujemy we flagowych polskich aplikacjach zakupowych, takich jak Listonic i Moja Gazetka. Nasze reklamy docieraj膮 do 1 mln zakupowych entuzjast贸w technologicznych w Polsce. Stworzyli艣my aplikacje, kt贸re podbijaj膮 艣wiat! Listonic ma ponad 15 milion贸w pobra艅, w tym 2 miliony w USA! 馃摫馃専Momly przyci膮gn臋艂o ponad 250 tysi臋cy kobiet w ci膮偶y, a Waterful dostaje nagrody od Apple za innowacyjno艣膰! 馃崗馃弳

Jako firma, ceni膮ca elastyczno艣膰, zaanga偶owanie i ci膮g艂e d膮偶enie do perfekcji, nasze do艣wiadczenie zosta艂o docenione przez takie marki jak Rossmann, Philips i Lisek, kt贸re wybra艂y nas jako partner贸w! 馃馃敟 Nasza ekipa to 60 zdolnych ludzi, kt贸rzy razem w startupowym klimacie tworz膮 przysz艂o艣膰 cyfrowego 艣wiata! 馃捇馃殌聽

Je艣li chcesz do艂膮czy膰 do nas, by razem pomaga膰 u偶ytkownikom oszcz臋dza膰 czas, pieni膮dze i prowadzi膰 zdrowszy styl 偶ycia poprzez innowacyjne i designerskie apki, to koniecznie zapoznaj si臋 z ofert膮 i zaaplikuj!

Kogo szukamy? 馃憖

Cze艣膰! Jeste艣my Ania i Agnieszka z zespo艂u CST i szukamy pozytywnej osoby, kt贸ra do nas do艂膮czy! 馃檪 Nasza codzienna praca to koordynowanie kampanii reklamowych, monitorowanie wska藕nik贸w w excelu, przygotowywanie raport贸w I analiz oraz 艂膮czenie kropek i zale偶no艣ci pomi臋dzy oczekiwaniami klient贸w, a mo偶liwo艣ciami systemu reklamowego. Szukamy wsparcia wnikliwej, dok艂adnej i pracowitej osoby. Nie musisz mie膰 w tym do艣wiadczenia, wa偶ne, 偶eby praca z liczbami, dok艂adno艣膰 i dobra komunikacja by艂y Twoimi mocnymi stronami.

Twoje zadania 馃捈

  • Koordynacja kampanii reklamowych od A do Z鈥 od sprawdzenia kompletno艣ci materia艂贸w dostarczonych od klienta oraz format贸w wymaganych przez dzia艂 AdOps, przez realizacj臋, a偶 po analiz臋 wynik贸w.
  • Monitorowanie w czasie rzeczywistym wska藕nik贸w (ods艂ony, kliki, CTR) i optymalizacja kampanii we wsp贸艂pracy z dzia艂em AdOps.
  • Przygotowywanie cotygodniowych raport贸w, aby nasi klienci zawsze byli na bie偶膮co.
  • Sta艂a komunikacja z klientem i dzia艂ami wsp贸艂pracuj膮cymi (Sales&AdOps)鈥 dbanie o relacje i dostarczanie im warto艣ciowych insight贸w.

Nasze „must have” 鉁

馃幆 Masz min. 1 rok do艣wiadczenia zawodowego (bran偶a reklamowa lub inna zwi膮zana z ekonomi膮, finansami, wsparciem sprzeda偶y)

馃幆 鈥淏ardzo lubisz si臋鈥 z Excelem 鈥 uwielbiasz prac臋 z liczbami i analizami danych, nawet je艣li maj膮 kilka tysi臋cy rekord贸w

馃幆 Wykorzystujesz Word, Power Point i narz臋dzia Google Workspace w swojej pracy, sprawnie korzystasz z ich funkcjonalno艣ci聽

馃幆 Pos艂ugujesz si臋 p艂ynnie polskim i znasz angielski na poziomie 艣redniozaawansowanym 鈥 dajesz rad臋 w rozmowach i pisaniu

馃幆 Masz anielsk膮 cierpliwo艣膰 鈥 do aspekt贸w technicznych, czasem do ponadprzeci臋tnych wymaga艅 klienta

馃幆 艢wietnie organizujesz swoj膮 prac臋 i radzisz sobie z wieloma zadaniami naraz

馃幆 Jeste艣 mega dok艂adny i skrupulatny, nic nie umknie Twojej uwadze

馃幆 W przypadku pracy zdalnej, masz gotowo艣膰 do okazjonalnych wizyt w biurze w 艁odzi

Nasze „nice to have” 馃専

Masz ju偶 do艣wiadczenie w reklamie, wiesz co to kody 艣ledz膮ce i adserwer

Masz smyka艂k臋 techniczn膮 / analityczn膮 / czy matematyczn膮? 鈥 to na pewno pomo偶e w ogarni臋ciu naszej rzeczywisto艣ci!

Znasz Jira? 鈥 kolejny plus dla Ciebie!

Masz w sobie pierwiastek digital 鈥 艣wietnie odnajdujesz si臋 w apkach mobilnych i korzystasz z nowych technologii na co dzie艅

Warunki wsp贸艂pracy 馃挵

Podstawa:

  • 4300,00 PLN brutto przy Umowie o Prac臋
  • 28,10 PLN brutto za 1h przy Umowie Zlecenia
  • 5100,00 PLN netto na FV przy wsp贸艂pracy B2B

Prowizja i premia:

    • dodatkowo oferujemy miesi臋czn膮 prowizj臋 zale偶n膮 od warto艣ci prowadzonych kampanii reklamowych oraz premi臋 kwartaln膮, za wykonanie zadania premiowego

Co oferujemy? 馃巵

  • UoP/UZ lub B2B, co dla Ciebie najwygodniejsze!
  • Mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej (biuro w centrum 艁odzi – pets friendly) 鈥 wybierz, co Ci pasuje!
  • Nauk臋 i wsparcie od Ani i Agnieszki, agentek empatii, wsp贸艂pracy i skrupulatno艣ci 馃挌
  • Do艣wiadczanie w digital marketingu 鈥 nauczysz si臋 od najlepszych!
  • Poznanie zaplecza tworzenia aplikacji mobilnych na 艣wiatowym poziomie 鈥 zobaczysz, jak powstaj膮 innowacyjne produkty.
  • Regularne integracje i bud偶ety na spotkania zespo艂owe 鈥 bo praca to nie tylko obowi膮zki.
  • Dobry sprz臋t lub dofinansowanie do w艂asnego.
  • Przestrze艅 na eksperymenty i wdra偶anie w艂asnych pomys艂贸w 鈥 Twoja kreatywno艣膰 ma u nas pole do popisu.
  • Kultur臋 serdeczno艣ci, pomocy, dzielenia si臋 wiedz膮 鈥 wspieramy si臋 nawzajem.
  • P艂ask膮 struktur臋 i szybkie podejmowanie decyzji 鈥 u nas ka偶dy g艂os ma znaczenie.
  • Elastyczne godziny pracy 鈥 bo wiemy, jak wa偶ny jest balans.
  • Brak nudy 馃槈 鈥 ka偶dy dzie艅 przynosi nowe wyzwania i mo偶liwo艣ci.

馃搶 Jak wygl膮da nasz proces rekrutacyjny?

Kliknij 鈥渁plikuj鈥, za艂膮cz CV i wype艂nij formularz rekrutacyjny.

Je艣li Twoja aplikacja spe艂ni nasze oczekiwania, spodziewaj si臋:

  1. telefonu z naszej strony z zaproszeniem na 40 minutow膮 phone/video rozmow臋
  2. zada艅 rekrutacyjnych dla wytypowanych po rozmowach os贸b
  3. spotkania z HR, oraz najbli偶szymi wsp贸艂pracownikami Gosi膮 i Ani膮, aby pozna膰 si臋 lepiej i porozmawia膰 o Twoim do艣wiadczeniu i naszych planach
  4. decyzji i oferty lub podzi臋kowa艅 za udzia艂 w rekrutacji (z ch臋ci膮 podzielimy si臋 feedbackiem 馃檪)

To apply for this job please visit listonic.elementapp.ai.

Mo偶liwo艣膰 komentowania zosta艂a wy艂膮czona.

facebook-icon twitter-icon youtube-icon menu-icon send-icon copy-icon